Soutěže

Přihlašování do jarního kola odstartovalo!

Datum:  |  Formát:  |  Místo:

Zimní čekání je konečně u konce a my Vás opět, již po třetí, zveme k účasti na společném celorepublikovém dětském turnaji SNAG 2019, společně organizovaném s Czech SNAG Association.

Turnaj je určen dětem školního věku 6 – 14 let, které se učí základům golfové hry systémem SNAG nebo Short golf. Soutěžit budou čtyřčlenná družstva ze základních škol, golfových kroužků i klubů, složená z nejlepších hráčů dané školy či klubu. Každá škola/klub může do soutěže přihlásit pouze jedno družstvo. V rámci zachování podmínek fair-play i leto platí podmínka, že do soutěže nebudou přijaty hráči či hráčky s HCP nižším než 45!

Turnaj se letos odehraje ve stanoveném termínu v rozmezí  11.- 26.5.2019Družstva odehrají vlastní hřiště, postavené dle zadání, na vlastní ploše školního, nebo sportovního, či golfového hřiště. Podrobná metodika hry je popsána v přiloženém dokumentu. Rovněž jej najdete v sekci ke stažení.

Svou školu, golfový kroužek, nebo sportovní klub se jmény hráčů přihlašujte nejpozději do čtvrtka 18.4.2019. Přihlášku taktéž najdete níže nebo rovněž v sekci ke stažení. Stejně jako v předešlých ročnících budou účastníkům turnaje rozeslány trička, na přihlášce taktéž prosím o vyspecifikování barev a velikostí.

Dosažené výsledky na score kartách pak posílejte rovnou k nám na vyhodnocení a sestavení výsledkové listiny. Nejlepších 10 družstev se zúčastní srpnového finále na golfovém hřišti Albatross ve Vysokém Újezdě, konaném v rámci doprovodných akcí golfového turnaje DD Real Czech Masters 2019.

Budeme rádi, když přípravu i samotný turnaj zdokumentujete a povedené fotky a videa nám pošlete ke zveřejnění.

Přihlášky posílejte na seskolounagolf@cgf.cz nebo na ldvorska@czsga.cz

Metodika jarního kola turnaje

Přihláška – jarní turnaj 2019

Scorekarta_Turnaj_jaro

pozvanka na turnaj SNAG 2018 3 nizsi