Aktuality

ZŠ Dělnická na výjezdu v Polsku

Základní škola Dělnická v Karviné již druhým rokem spolupracuje v rámci projektu Se školou na golf s nedalekým Golf klubem Lipiny a děti tak mají možnost v rámci nepovinného předmětu navštěvovat golfové tréninky. Během zimních měsíců využívají školní krytou halu s umělým povrchem, která je ideální na pilování techniky.
Jaro se golfistů ptá, co dělali v zimě a tak není náhodou, že karvinští sbírají první plody úspěchu hned z kraje sezóny. Právě díky klubové aktivitě dostaly tři mladé golfové naděje možnost zkusit si zahraniční turnaj – Audi Junior Tour, který se konal na hřišti Toya Golf & Country Club severně od Wroclavi.
V hlavní kategorii (strokeplay netto) předvedl parádní výkon především Tomáš Mikula, který na těžkém hřišti dokázal svůj výsledek stlačit na 5 ran pod svůj osobní par a dostal se tak na krásnou třetí příčku. S mankem pouhého jednoho úderu za bronzovou metou skončil Ondřej Uvíra, který si tak domů přivezl nepopulární bramborovou placku. Šesnáctou příčku obsadil Adam Rybařík s výsledkem šest úderů nad svůj osobní par. V ženské kategorii se na 16. místě umístila Eliška Matyfi.
https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v20/#/2874/results
Děkujeme hráčům z Golf Clubu Lipiny za příkladnou mezinárodní reprezentaci a přejeme mnoho dalších sportovních ůspěchů.
3) Audi tour vyhlaseni 1) tr. kolo s trenerem-2