Aktuality

Sezóna 2019 za dveřmi!

Venku se nám pomalu, ale jistě otepluje a my s otevřenou náručí vítame přicházející jaro. Projekt Se školou na golf letos vstupuje do své šesté sezóny. V loňském roce se do něj zapojilo 52 klubů, 139 škol a 13 500 dětí! Jsme velice rádi, že se nám společnými silami daři rok od roku posouvat projekt dál a dál.

I v letošním roce budeme pomáhat golfovým klubům a všem školám v jejich okolí zavádět nepovinné předměty – základy golfu, aby děti měly možnost hrát golf v rámci vyučování. Aktuálně nám v této úrovni spolupráce funguje pět klubů/škol a již teď domlouváme dálší od školního roku 2019/20. Pokud i Vy přemýšlíte o zavedení golfové výuky do školních osnov, neváhejte nás kontaktovat na mailu seskolounagolf@cgf.cz.

Pro děti, které navštěvují golfové hodiny v rámci vyučování máme, připravené zbrusu nové golfové sety. I proto, aby poměřily své síly v celorepubliké konkurenci na golfovém turnaji základních škol. Loňský premiérový ročník a uskutečnil na brněnské Kaskádě a ohlasy na něj byly fantastické. I proto jsme se rozhodli na tento turnaj navázat i v letošním roce a tak se již teď mohou děti těšit na začátek června, kdy se turnaj uskuteční, ale tentokrát v Mladých Bukách. Ohlédnutí premiérovým ročníkem v Brně.

Samozřejmostí je i spolupráce s Czech Snag Assotiation se kterou budeme i letos pořádat tři snagové turnaje. Jak je již zvykem, první kolo proběhne koncem května a budě opět určen pro všechny golfové kroužky základních škol v ČR. Pro děti je to jedinečná příležitost soutěžit s ostatími napříč republikou a co víc – prvních 10 týmů postupuje do finále, které se tradičně uskuteční v srpnu během turnaje Europeantour – DD REAL CZECH MASTERS. I letos plánujeme pro děti bohatý doprovodný program, včetně golfové kliniky s českými profíky. Jak probíhal loňský ročník můžete zjistit v tomto videu.

Novinkou pro letošní rok je větší komunikace s dětmi přes sociální síť instagram, která jim je nejblíže. Chceme umožnit dětem navazovat nová přátelství a pomáhat jim v jejich golfovém i společenském rozvoji. Mohou se těšit na celou řadu soutěží o krásné ceny jako čepice, náramky atd…

Děkujeme všem klubům i školám za jejich skvělou práci a úsilí, které věnují dětem a jejich zdravému tělesnému i psychickému rozvoji! Hodně štěstí a úspěchů přeje tým Se školou na golf!

 

52977694_2147771408614904_489275420160557056_o