Aktuality

Prázdninové kempy v Kravařích

Prázdniny jsou již v plném proudu a tak po celé republice startují příměstské golfové kempy, které se soustředí na kompletní rozvoj pohybových schopností a dovedností. Jeden takový právě probíhá pod taktovkou Mirka Skokana v Zámeckém golf clubu v Kravařích .

Po celý den jsou pro děti pod dohledem zkušených trenérů, kteří dohlíží na jejich golfový progres. Být dobrým golfistou však neznamená pouze celý den drilovat. Pro to je pro děti připravená široká nabídka doplňkových aktivit, které rozvijí motoriku pohybu, což je především pro děti ve věku 5-12 let jedna z nejdůležitějších věcí. Tennis, míčové hry, koordinační cvičení, jízda na kole…to je jen slabý výčet toho, co vše mají pro děti v Kravařích připraveno!

Do projektu Se školou na golf vstoupili v Kravařích jako jedni z prvních a jejich každodenní nadšení pro práci s mladými golfisty přináší své ovoce. Není tak náhodou, že jejich družstvo se probojovalo kvalifikačním kolem turnaje SNAGu mezi prvních deset týmů a zajistili si tak právo účasti na finále, které se uskuteční v rámci doprovodného programu přímo během DD REAL CZECH MASTERS na Alabatrosu.

My děkujeme za příkladný přístup v práci s mládeží a přejeme mnoho úspěchů!

Více fotek najdete na:

  • https://www.facebook.com/seskolounagolf/
  • https://www.facebook.com/akademiegolf/

kemp1 kemp2 kemp3 kemp4