Aktuality

Golfové kempy, soutěže i prezentační akce – Se školou na golf jede i o prázdninách

Během letních měsíců sice školní lavice zejí prázdnotou, to ale neznamená, že máme od golfu pauzu! Ve většině našich klubů probíhají přes celé prázdniny příměstské golfové kempy a tábory, během kterých se kromě golfové techniky piluje také všeobecný rozvoj dětské motoriky, který je pro golfový posun velmi důležitý.

Už v červenci jsme během července spustili na Instagramu sérii různých challengí, aby nám ukázali, co v nich je. Soutěžíme o naše parádní čepice i náramky SŠNG!

Náš tým Se školou na golf však nemá volno ani během prázdnin! Na přelomu července a srpna jste mohli naše stany a odpalovací sítě spatřit na Konopišti, kde se konala Amundi Czech Ladies Challenge. Desátého srpna nás můžete navštívit v Heřmanově Městci, kde budeme součástí  festivalu netradičních sportů.

Hned další týden nás čeká největší tuzemská akce – DD Real Czech Masters na Albatrosu. Stejně jako v loňském roce bude před vstupem připravená zóna BAV SE GOLFEM, kde si zájemci budou moci vyzkoušet první golfové odpaly a po absolvování všech stanovišť se budou moci  zapsat na lekci přímo na driving rangi vedle největších evropských es!

Koncem srpna pak společně s PGAC chystáme zajímavou ukázku golfu v Premium Outletu vedle ruzyňského letiště. I zde si všichni návštěvníci budou moci vyzkoušet golf a zasoutěžit si o zajímavé ceny.

Tím ale sezóna rozhodně nekončí. Hned jak mladí golfisté  zasednou do školních lavic, najíždíme na naši tradiční zářiovou ROADSHOW. Během jednoho měsíce budeme jezit s našim zázemí napříč celou republikou. Od Plzně přes Prahu, Hradec, Brno až do Ostravy budeme navštěvovat sportovní veletrhy a společně se bavit golfem!

Sledujte nás na našem Facebooku a taky Instagramu :-)